Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Běh na Českou chalupu - memoriál Mirko Gräfa se uskuteční individuálně. Čas si každý změří sám

26.12.2020 | 14:37

Plány na uspořádání plnohodnotného jubilejního 50. ročníku Běhu na Českou chalupu - memoriál Mirko Gräfa bohužel kvůli aktuálním protiepidemickým opatřením nevyšly. Přesto bychom byli rádi, aby nadšenci, jako jsme my sami, měli možnost změřit si své síly i letos 27.12. na této tradiční trati.

běh
ilustrační foto

FB profil Běh na Českou chalupu, memoriál Mirko Gräfa píše: Pojďte si s námi (a tak trochu bez nás) zaběhnout na Českou chalupu v neděli 27.12. Svůj čas si změřte sami a dosažený výkon spolu se jménem, klubovou příslušností a ročníkem narození pošlete do zpráv na FB závodu nebo na info@behnaceskouchalupu.cz. Výsledky budou uveřejněny v pondělí na našem webu a FB závodu. Jedinou nutnou podmínkou je doložit výkon záznamem trasy GPS. Učinit tak lze aktivitou z aplikace jako Strava, Garmin Connect, Sport Tracker a dalších. Nejrychlejší běžci obdrží startovné na další ročník zdarma. Do výzvy se není nutné nijak hlásit.

Ti z Vás, kteří nejsou vybaveni sportovními hodinkami s GPS nebo chytrým mobilním telefonem se mohou zúčastnit mezi 10-12 hodinou měřeného tréninku atletů AC Slovanu Liberec a čas jim bude přímo změřen. Případní zájemci prosím pište do zpráv na FB nebo na info@behnaceskouchalupu.cz. Počet běžců bude bohužel omezen tak, aby bylo možné dodržet všechna protiepidemická opatření.

fb