Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Hokejoví Bílí Tygři tradičně vítali prvňáčky a třeťáky na ZŠ U Školy

02. 09. 2019 | 11:05

Letos připadl první školní den netradičně až na 2. září. Spousta školáků v pondělí po dvou měsících volna opět vyrazila do školních lavic a Bílí Tygři u toho nemohli chybět. Na ZŠ U Školy přivítal nové žáčky útočník Marek Zachar.

hoUskoly
Foto z www.hcbilitygri.cz

Mladý forvard sám tuto základní školu navštěvoval, zavítal tak na dobře známá místa. Tentokrát ale na místo zamířil v nezvyklé roli - už jako profesionální hokejista.

V doprovodu tygřího maskota pozdravil Zachar žáky čtyř tříd. Kromě obou prvních ročníku celá skupinka vyrazila také k čerstvým třeťákům, mezi nimiž je řada malých Bílých Tygrů.

Zatímco všichni prvňáčci jednotně hlásili, že se do školy moc těšili, mezi třeťáky už se objevovali i tací, kteří přiznávali, že by byli raději, kdyby prázdniny ještě pokračovaly. Nečekaná návštěva však všem udělala velkou radost.

Voucher na vstupenky a další dárky

"Přeji vám, abyste si nový školní rok užili a odnesli si z něj mnoho zážitků. Věřím, že vám studium půjde a že to všechno rychle uteče," popřál všem studentům Zachar, a rozdal každému tygří dárky, jako například pexeso, bloček či propisku.

Dárky měli Tygři také pro ostatní prvňáčky. Všichni noví školáci v Libereckém kraji dostali voucher na vstupenky na hokejová utkání, rozdáno tak bylo celkem více než pět tisíc voucherů. Ty lze vyměnit za vstupenku pro dospělého, děti do 140 cm mají vstup za symbolickou padesátikorunu. S voucherem tak může školák vyrazit na domácí utkání i s dospělým doprovodem.

Návštěva Bílých Tygrů na ZŠ U Školy není žádnou novinkou. Už přes deset let zde pomáhají hráči A-týmu zahajovat školní rok, účastní se však také jeho slavnostního zakončení. Už teď je tak jisté, že návštěva Bílých Tygrů na základní škole U Školy nebyla v tomto školním roce poslední.

www.hcbilitygri.cz