Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Jak se bezpečně chovat na ulici naučí vaše děti o víkendu robovčelka a Ozobot

22. 11. 2019 | 5:50

Nechtějí se vaše děti v autě poutat? Na pohyblivé sedačce v libereckém iQPARKU zjistí, co jim bez bezpečnostního pásu hrozí. Kromě toho je během speciálního programu robovčelka a Ozobot naučí i dopravní značky nebo jak správně přecházet silnici. Program Bezpečně s iQPARKEM můžete navštívit už jen poslední dva listopadové víkendy. Přijít můžete v sobotu, nebo v neděli. Začíná se ve 14 hodin.

iq Budova iQLANDIE
Foto: iQLANDIA

V iQPARKU se budou předhánět, kdo se do sedačky připoutá jako první. Ihned totiž pocítí, jaké to je, když auto prudce zabrzdí. Po adrenalinovém zážitku se pak děti stanou průvodci Ozobotů a Beebota robovčelky na cestě městem. Samy si je naprogramují tak, aby se roboti správně rozhlédli před vstupem na přechod, nebo třeba nezabočili do zákazu vjezdu. Dokáží je vaše děti dovést bezpečně do cíle?

Dospělí si pak užijí ukázku retro policejních uniforem, helem nebo obušků, které lákají ke zvolání „To si pamatuju!”

Robovčelka v iQPARKU

Více informací na www.iQlandia.cz

Kde: v laboratořích ve 4. patře v iQPARKU

Kdy: v sobotu a neděli od 14 hodin do konce listopadu

Vstupné: Zdarma v rámci vstupného do expozic. Je nutné si vyzvednout rezervační lístek na pokladně iQPARKU.

TZ