Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Komfort, který se vyplatí! To je ČS klub v liberecké Home credit areně

13. 07. 2019 | 20:27

Komfort, servis, limitovaný dres i play off. To nejsou jenom slova, ale podoba exkluzivního prostoru a služby v prostoru Česká spořitelna klubu, který pojme až 1176 diváků. Dva měsíce před zahájením nové extraligové sezony je 80 % permanentek do tohoto sektoru prodáno.

"O sedadla v Česká spořitelna klubu je každoročně enormní zájem. Vytvoření prostoru s exkluzivnějšími službami byla správná volba. K dnešnímu dni máme prodáno o 12 % více permanentek než loni," říká Tomáš Mikač z obchodního oddělení. A vlastnit klubovou kartu se vyplatí také fanouškům. Ti totiž mají kromě základní části přístup i na všechna utkání play-off. V loňské sezoně, kdy Bílí Tygři dokráčeli až do finále, je jeden zápas vyšel na 271 Kč. Každý, kdo se rozhodl pro koupi klubové karty, nemohl litovat. "Když si k tomu připočtete komfort a servis, který tu nabízíme, má to určitě smysl," dodává Mikač.

V klubovém sektoru najdete komfortnější sedadla s nejlepším výhledem v areně, které umocňují zážitek z hokeje. To ale není vše, zázemí je tady rovněž na jiné úrovni. Součástí je bar s rozšířenou nabídkou cateringu, fanoušci si navíc mohou dopřát porci kávy a zmrzliny zdarma na každém utkání. Děti zase využívají interaktivní herní zónu s hřištěm a konzolemi.

Na novou sezonu je pro majitele klubové karty připravena i jedna novinka. "Naši klienti pro letošní rok zdarma obdrží dres na přání z limitované edice. Mohou si vybrat číslo i jméno dle libosti. Jde o exkluzivní fan dres, který nebude jinde k dostání. Chceme tím odměnit a potěšit věrné příznivce Bílých Tygrů," vysvětluje Mikač.

převzato z www.hcbilitygri.cz