Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Koncert kapely Kabát dnes omezí dopravu u Sport Parku v Liberci. Začíná ve 20 hodin

12. 11. 2022 | 5:44

Koncert kapely Kabát dnes omezí v Liberci dopravu v okolí městského sportoviště Sport Park s Home Credit arenou. Neprůjezdná bude od 16:00 do půlnoci část frekventované ulice 28. října. V tiskové zprávě o tom za organizátory koncertu informovala Pavlína Tomisová.

kabátB
Armosféra koncetru Kabátů je neopakovatelná. Foto z webu kapely

Pořadatelé očekávají na sobotním koncertě v multifunkční aréně účast zhruba 8000 lidí. Komplikace v dopravě mohou nastat zejména v době příjezdu diváků na koncert. "Větší část zakoupených vstupenek je mimo Liberec," uvedla Tomisová. Kolony se tak mohou tvořit už na příjezdu do Liberce, neboť na průtahu městem I/35 je kvůli výstavbě dvou mostů doprava svedena na polovinu silnice a jízdní pruhy tam jsou zúžené.

Koncert v Home Credit areně začne v sobotu ve 20:00. Ulice 28. října bude uzavřená pro běžnou dopravu od 16:00, a to od křižovatky s ulicí U Školy po křižovatku s Máchovou u viaduktu. Tento úsek bude sloužit až do půlnoci pro parkování automobilů návštěvníků koncertu. Kvůli uzavření části 28. října budou autobusy MHD na lince číslo 17 jezdit po objízdné trase přes Kralickou a Hanychovskou ulici.

čtk