Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Naivní divadlo Liberec zve na výroční procházku. Diváky opět čeká nefalšovaná túra zákulisím

01. 04. 2024 | 16:37

Po několikaleté odmlce připravuje soubor Naivního divadla Liberec oblíbenou inscenovanou výpravu do zákulisí divadla nazvanou Výroční divadelní procházka 2024. Diváky opět čeká nefalšovaná divadelní túra zákulisím, kde pro ně budou připravena rozličná překvapení ve formě rozmanitých inscenačních „kraťasů“.

Výroční divadelní procházka Josef Ptáček
Foto: Josef Ptáček

Tématem procházky je „provoz a historie Naivního divadla“, které letos na podzim oslaví 75 let od svého vzniku. Výroční divadelní procházka proběhne celkem třikrát – 4., 8. a 9. dubna vždy od 19:00 hodin.

„Diváci se mohou těšit na dramatický pohled do poslední řady našeho hlediště během představení pro teenagery, loutkovou rekonstrukci slavného zájezdu Severočeského loutkového divadla do KLDR v padesátých letech minulého století, rozbor naší oblíbené pohádky elektronickou tužkou a mnoho dalšího. Chybět nebude ani malý koncert nově nastudovaných písní v podání divadelní kapely,“ prozradil k programu výroční procházky Vít Peřina, dramaturg Naivního divadla.

TZ ND/Jana Pittnerová