Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Procvičte své básnické střevo a pomozte vytvořit Hokej jedna báseň. Soutěž končí 31. července

29. 07. 2019 | 18:00

Také o letošních prázdninách si mohou fanoušci Bílých Tygrů zasoutěžit. Od začátku července běží Velká prázdninová soutěž a tentokrát jde opravdu o hodně. Co je k výhře potřeba? Stačí mít básnické střevo a jedinečný zážítek může být váš!

hofans
Foto z www.hcbilitygri.cz

Jak vám jistě neuniklo, Bílí Tygři rozjeli před novou sezonou marketingovou kampaň nazvanou Hokej jedna báseň. Verše jsou tak na billboardech po celém městě, najdete je i na webu či na sociálních sítích. A právě vy se můžete stát součástí dění v rámci Velké prázdninové soutěže. Zapojte se do toho s námi a vyhrajte neopakovatelný zážitek v podobě výjezdu s celým týmem na prestižní CHL.

Pravidla

Co je potřeba? Zašlete nám na e-mailovou adresu soutez@hcbilitygri.cz krátkou básničku o dvou až čtyřech verších. Kreativitě se samozřejmě meze nekladou. Své výtvory nám můžete posílat až do středy 31. července. My následně vybereme deset nejlepších básniček, které zveřejníme. Poté už to bude na fanoušcích, kteří zvolí pět nejlepších tvůrců. Jejich nápady budou zdobit billboardy po městě.

Autor básně s nejvíce hlasy se pak může těšit na hlavní cenu v podobě zážitkového tripu pro dvě osoby s Bílými Tygry na dvojutkání Champions Hockey League do severoirského Belfastu a švédské Luley. A to už je pořádná výzva! Klub přitom bude hradit letenky, transfery z/na letiště v zahraničních destinacích, předem určené ubytování na hotelu se snídání a vstupenky na obě utkání. To vše pro dvě osoby!

Foto z www.hcbilitygri.cz

Z jedné e-mailové adresy může být poslána pouze jedna báseň. Zasláním básně dávají její autoři souhlas s dalším využitím bez nároku na honorář. Pořadatelem soutěže je redakce webových stránek www.hcbilitygri.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez udání důvodu upravit nebo zrušit. Na výhry není možné uplatňovat právní nárok.

www.hcbilitygri.cz