Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Tradiční Svatomartinský trh se letos uskuteční před Plazou 

04. 11. 2019 | 18:35

Na neděli 10. listopadu od 10 do 15 hodin pro vás město Liberec ve spolupráci se společností Elset připravilo další ze série speciálů k farmářským trhům.

husa martinská
Ilustrační foto

Tentokrát je to již tradiční Svatomartinský trh, který se v letošním roce uskuteční "u vodotrysků",  tedy hned vedle radnice, před NG Plaza v ulici 5. května.

Těšit se můžete na bohatou nabídku nejen mladých vín, o kterou se i v letošním roce postará především vinařství Decante, které je jedním z partnerů akce. Radniční sklípek se pak jako další partner akce postará o dobroty především z husí a o další laskominy. K dobrému jídlu patří i dobré pivo, se kterým přijede sládek ze zásadského pivovaru Rezek.

Nakoupit a občerstvit se pak budete moci u více než třiceti dalších stánků. Připravena pro vás bude samozřejmě i zábava, o kterou se postará NS Trio, které zahraje širokou škálu popových a folkových písniček a Cimbálová muzika Miroslav Kotlára. Přijďte slavnostně otevřít první láhve mladých vín, dobře se najíst, napít a pobavit.Svatomartinský trhwww.liberec.cz