Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Hasiči měli včera napilno. V Hodkovicích narazilo auto do domu, v Semilech a v Jablonci havarovaly motorky

112
26. 07. 2019 | 6:08

K vážné dopravní nehodě vyjížděli včera ve 13:55 hodin profesionální hasiči z Liberce spolu s dobrovolnými hasiči z Hodkovic nad Mohelkou. Osobní automobil se dvěma pasažéry naboural do obytného domu v části obce Záskalí.

6106acz
Foto: HZS LK

Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a usměrňovali dopravu po celou dobu zásahu. Dvě osoby z osobního automobilu byly předány ZZS. V době nárazu se v domě nikdo nenacházel. Místo zásahu bylo poté předáno PČR.

Druhá vážná dopravní nehoda (hlášená 15:27 hodin), ke které vyjížděli tentokrát hasiči z Tanvaldu, se stala v Harrachově. Došlo zde ke srážce čtyřkolky s osobním automobilem. Nehoda si vyžádala jednu zraněnou osobu, kterou za spolupráce ZZS hasiči naložili do sanitního vozu.

Semilští profesionální hasiči zasahovali u dopravní nehody osobního automobilu s motocyklistou v obci Nová Ves nad Popelkou. Ani tato událost se bohužel neobešla bez zranění. Hasiči na místě poskytli motorkáři předlékařskou pomoc a naložili ho do vozu ZZS. Po celou dobu zásahu byla komunikace neprůjezdná.

Nehoda, foto: HZS LKJablonečtí hasiči vyjížděli krátce po 16. hodině v Jablonci nad Nisou ke střetu osobního automobilu s motocyklem. I tato událost si vyžádala jednu zraněnou osobu, která byla s pomocí hasičů předána ZZS. Hasiči zajistili místo zásahu, komunikace byla po nezbytně nutnou dobu uzavřená.

HZS LK/Lucie Hložková