Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Liberečtí policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pachateli krádeže elektrokola za 40 tisíc korun

112
07. 10. 2019 | 14:20

Policisté z Obvodního oddělení Liberec – Vápenka pátrají po muži, který se v pondělí 23. září 2019 zmocnil odstaveného trekového elektrokola v hodnotě bezmála 40tisíc korun.
 

ZLODĚJ
Foto: PČR

Krátce po 14. hodině neznámý muž odcizil odstavené kolo před budovou v ulici Domažlická v Liberci, se kterým z místa krádeže odjel neznámo kam. Celkově tak pachatel způsobil škodu v hodnotě bezmála 40tisíc korun.

Popis kola:
Trekové elektrokolo značky RockMachine, typ CrossRide E500, černé barvy. Kolo bylo vybaveno plastovým nosičem a černou brašnou značky BTWIN a šesti kusy světel. Zároveň s kolem byla odcizena také cyklistická helma modré barvy a doklady totožnosti spolu s finanční hotovostí.

Žádáme svědky o spolupráci při pátrání nejen po jízdním kole, ale pochopitelně také po muži ve věku kolem 35 až 45let, tmavě hnědých vlasů sčesaných tzv. na patku. Muž měl na sobě černou mikinu, modré riflové bermudy a modré tenisky Nike s bílou podrážkou. Muž měl na pravé straně kalhot připnutý řetěz z bílého kovu, zřejmě od peněženky nebo klíčů. Na zádech nesl černý batoh s bílým logem a názvem firmy Adidas.
V případě jakýchkoli informací k osobě muže na fotografiích kontaktujte policisty prostřednictvím linky 158 nebo osobně na kterékoli obvodním oddělení policie. Veškeré takto získané poznatky mohou výrazným způsobem dopomoci k objasnění případu.

Video z krádeže můžete vidět zde:

PČR/Vojtěch Robovský