Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Nedaleko Dubé na Českolipsku zemřel senior, zřejmě při převrácení koňského povozu 

112
02. 07. 2024 | 9:00

Policie prošetřuje na Českolipsku od pondělního odpoledne úmrtí dvaasedmdesátiletého muže, případ zatím vede jako dopravní nehodu. Muž zemřel na lesní cestě nedaleko Dubé, pravděpodobně při převrácení koňského povozu. ČTK o tom dnes informoval regionální mluvčí policie Vojtěch Robovský.

koněNew
ilustrační foto

"V pondělí po 13:00 jsme přijali oznámení o úmrtí dvaasedmdesátiletého muže na lesní cestě mezi obcemi Ždírec a Korce, zřejmě po převrácení koňského povozu," uvedl Robovský.

Případ vyšetřují policisté z Českolipska. "Mimo jiné byla nařízena soudní pitva. Veškeré další okolnosti jsou předmětem prověřovaní," dodal mluvčí policie.

Za první polovinu letošního roku zahynulo při nehodách na silnicích v Libereckém kraji sedm lidí. Loni měly dopravní nehody v kraji od začátku ledna do konce června osm obětí. Za letní prázdniny loni v kraji zemřeli další čtyři lidé.

čtk