Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Opilec neustál náraz větru od vlaku a upadl na zem, záchranáři naštěstí práci neměli

112
11. 05. 2019 | 17:15

Ke kuriózní události vyjížděli policisté na Českolipsku dnes krátce před devátou hodinou ranní. Výpravčí Českých drah oznámil na tísňovou linku 158, že na železeniční trati ve Skalici u České Lípy došlo k údajnému střetu osobního vlaku s osoou v kolejišti.

Strojvedoucí osobního vlaku, který jel ve směru z České Lípy na Nový Bor si všiml osoby, která se pohybovala v prostoru kolejště a po projeti zahlédl, že tato osoba leží na zemi.

Poté, co policisté jeli celou událost prověřit, zjistili, že ke střetu osobního vlakzu s osobou vůbec nedošlo. Podnapilý muž se pohyboval poblíž kolejiště, kdy po projetí vlaku muž neustál nátlak větru a ten jej pohodil na zem. Ke zranění muže nedošlo. U muže byla provedena orientační dechová zkouška na alkohol, která byla pozitivní s naměřenou hodnotou téměř 1 promile.

PČR/ Vladimíra Šrýtrová