Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Po nárazu dodávky do stromu u Jítravy zemřeli dva lidé, jeden utrpěl těžké zranění

112
20. 09. 2019 | 5:17

AKTUALIZOVÁNO: Dva lidé zemřeli a jeden utrpěl těžké zranění při čtvrteční nehodě u Jítravy na Liberecku. Dodávka na silnici 13 narazila do stromu. Jeden člověk zemřel na místě, další při převozu do nemocnice. ČTK to řekli mluvčí záchranných složek. Mluvčí záchranné služby Michal Georgiev řekl, že těžce zraněného převezli sanitkou na traumacentrum do Liberce.

policieDva New
ilustrační foto

Dodávka havarovala podle mluvčího policie Vojtěcha Robovského před 13:45. "Nehoda se stala ve směru na Liberec, za benzinovou čerpací stanicí," řekl Robovský. "Okolnosti a příčiny vzniku nehodového děje jsou v současné době předmětem vyšetřování," dodal.

V Libereckém kraji jde o nejtragičtější nehodu od loňského srpna, kdy u Doks na Českolipsku zahynuli tři lidé ve věku od 23 do 26 let. Cestovali v osobním voze, které se na frekventované silnici čelně střetlo s protijedoucím kamionem.

čtk