Policie na Českolipsku vyhlásila pátrání po sedmnáctileté matce s 16měsíční dcerou, nezvěstné jsou od soboty

112
22. 02. 2021 | 19:48

Českolipští kriminalisté pátrají po sedmnáctileté matce s 16měsíční dcerou. Jsou nezvěstné od soboty, kdy žena s dítětem z domova odešla kolem 16:00 a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. S žádostí o pomoc se dnes na policii obrátila sestra mladé matky. Dítě má být ve výhradní péči babičky. ČTK o tom informovala mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová. Informace k výskytu či pohybu matky a dítěte lze sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158.

Policie pátrá po sedmnáctileté Sáře Bendikové a 16měsíční Emílii. Při odchodu sedmnáctiletá žena poprosila svoji matku, aby jí půjčila telefon, aby si mohla poslat sms. "Její matka jí tedy telefon půjčila a od té doby dceru ani vnučku neviděla," uvedla Šrýtrová. V případě sedmnáctileté ženy jde o opakované pohřešování a útěky z domova.

Hledaná Sára Bendiková

 

V době odchodu měla na sobě mladá žena tmavou vestu, pod ní tmavou mikinu, tmavé legíny, pletenou zimní čelenku. Vysoká je zhruba 160 až 165 centimetrů, je hubené postavy. Má černé dlouhé vlasy, hnědé oči a oválný obličej. Dítě mělo naposledy na sobě kytičkovanou modro-růžovou bundu s bílým kožíškem kolem límce kapuce a červeného kulicha. Na výšku má mimino od 70 do 75 centimetrů, je hubené postavy. Má hnědé krátké vlasy, hnědé oči a oválný obličej. Kočárek je šedé konstrukce s hnědou látkovou barvou se světle žlutým až béžovým pruhem ve střední části.

čtk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace