Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Policie pátrá po dvou mužích, kteří by dopomohli objasnit rvačku v centru Liberce

112
13. 10. 2019 | 11:18

Před budovou obchodního centra v ulici Fügnerova v Liberci, došlo kolem 16. hodiny, v úterý 24. září, k fyzické rozepři mezi několika muži. Na základně přijatého oznámení policisté z obvodního oddělení Liberec – centrum ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

V souvislosti s případem se obracíme na veřejnost se žádostí o spolupráci. Pátráme po totožnosti dvou mužů, kteří by svým svědectvím mohli výrazným způsobem dopomoci k objasnění případu. Zároveň žádáme i oba muže, které zachytili kolemjdoucí na své mobilní telefony, aby se policistům ozvali také, a to prostřednictvím bezplatné linky 158 nebo přímo na služebně obvodního oddělení Liberec – centrum, případně na kterékoli součásti Policie ČR. Veškeré takto získané informace mohou policistům dopomoci nejen ke zjištění totožnosti osob na místě události, ale také výraznou měrou přispět k objasnění případu.Hledaní muži, foto: PČRPČR/Vojtěch Robovský