Policie pátrá po oranžové čtyřkolce,  zmizela z pozemku ve Starých Splavech

112
01. 01. 2022 | 18:19

V časovém úseku mezi 15. hodinou dne 26. prosince a 17. hodinou dne 29. prosince se zatím neznámý zloděj vloupal do rekreační chatky ve Starých Splavech, odkud odcizil klíčky k oranžové čtyřkolce tovární značky CFMOTO, se kterou pak odjel. Vzniklá škoda činí 188 400 korun.

čtyřkolka pčr
Foto: PČR

Majitel přicestoval na chalupu ve středu 29. prosince odpoledne a hned ho uhodilo do očí, že je závora u jeho pozemku zvednutá, což nevěstilo nic dobrého. Při kontrole chaty zjistil, že u ní někdo vylomil vstupní dveře a také rozbil osvětlení nad vchodem. Ten, kdo to udělal, ještě uvnitř našel klíče od čtyřkolky zaparkované na zahradě. 

Její fotografii zveřejňujeme v článku. Pokud jste ji v inkriminovaném čase zahlédli projíždět Starými Splavy a nebo ji někde zahlédnete, volejte prosím naši linku 158. Čtyřkolka může být nabízena ke koupi na některém bazarovém internetovém portálu a nebo kdekoliv jinde.

PČR/Ivana Baláková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace