Při požáru rodinného domu v Železném Brodě se dítě nadýchalo zplodin, škoda je 2 miliony korun

112
22. 02. 2021 | 20:12

Škodu za dva miliony korun způsobil dnešní požár rodinného domu v Železném Brodu na Jablonecku. Při požáru se nadýchalo zplodin dítě. Nemělo by se ale jednat o vážné zranění, řekl dnes ČTK krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

pořár žb1
Foto: HZS LK

"Nezletilou osobu jsme v doprovodu její matky převáželi do jablonecké nemocnice na dětské oddělení. Byla při vědomí, komunikovala a převáželi jsme ji hlavně k dalšímu dovyšetření," dodal Georgiev.Foto: HZS LKHasičům byl ve 12:15 původně nahlášený požár kuchyně v rodinném domě v Hrubé Horce. "Na místo události dorazila jako první jednotka SDH Železný Brod, která po příjezdu na místo průzkumem zjistila, že je již požárem zasažené celé patro domu," uvedl krajský mluvčí hasičů Jakub Sucharda.

Foto: HZS LKZasahujícím sedmi hasičským jednotkám se podařilo požár dostat pod kontrolu zhruba hodinu po jeho nahlášení a zcela zlikvidovat krátce před 15:00. Příčina požáru podle Suchardy zatím známá není.

čtk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace