Přijďte v neděli 22. května na autodrom Sosnová mezi policisty, zdravotníky a hasiče

112
20. 05. 2022 | 19:44

V neděli 22. května pořádá Policie ČR Krajské ředitelství policie Libereckého kraje a územní odbor v České Lípě ve spolupráci s městem Česká Lípa a ostatními partnery na autodromu Sosnová u České Lípy již 19. ročník Dne s policií a dalšími složkami IZS.

vrtulnik Cviceni
Ilustrační foto

Děti se mohou těšit na doprovodný program plný zábavy a dopravně vzdělávacích soutěží i na vystavenou policejní, hasičskou a zdravotnickou techniku. Dospělí se spolu s nimi jistě také rádi podívají na ukázku výcviku služebních psů nebo koní. Není jistě bez zajímavosti, že v neděli bude mít svoji premiéru v Sosnové i oddělení služební hipologie libereckého krajského ředitelství, které nám představí své dva starokladrubáky.

Návštěvníky ale čeká ještě mnoho dalších ukázek, například ústecká zásahová jednotka při zásahu s asistencí vrtulníku, simulovaná ukázka zákroku českolipských městských strážníků nebo Vězeňské služby Stráž pod Ralskem a nebo společná ukázka práce  složek IZS s tematickým  zaměřením na  možnosti poskytování první pomoci zraněným osobám.

Den s policiíPČR/Ivana Baláková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace