Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Profesionální hasiči z Raspenavy splnili vánoční přání pana Miroslava z Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem

112
19. 12. 2019 | 18:05

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje dnes pomohl splnit vánoční přání pana Miroslava z Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem. 

Minulý týden se na nás obrátila paní Marie D. s prosbou, zda bychom jí pomohli splnit vánoční přání pana Miroslava, který by si, jako velký fanoušek a obdivovatel hasičů, přál projet se v hasičském autě. My jsme se rozhodli ke splnění tohoto přání pomoci a za panem Miroslavem jsme se dnes ráno vydali. Vykonavateli přání se stali profesionální hasiči z Raspenavy, kteří neváhali ani minutu a ve svém autě přijeli pana Miroslava navštívit. Foto: HZS LKNadšený senior, který tematicky sáhl po své hasičské uniformě, o tom, že se mu dnes splní jeho tajné přání, neměl do poslední chvíli ani tušení a jeho nadšení a radost byla vidět od prvního okamžiku, kdy hasičskou techniku před svým domovem zahlédl. Hasiči pana Miroslava, který je upoutaný na invalidní vozík, naložili do hasičského auta a za zvuku sirén ho svezli po okolí včetně jeho rodného domova. Nakonec z rukou velitele stanice Josefa Hanzla dostal pan Miroslav drobné dárky a celá jednotka se sním na závěr také památečně vyfotila.Foto: HZS LKVánoce jsou časem splněných přání a my jsme velmi rádi, že se nám jedno podařilo ve spolupráci s paní Marií D. splnit.

HZS LK/Lucie Hložková