Řidička u Rádla nedala přednost, zrušila auto sobě i tomu, koho smetla. Oba šoféři utrpěli šok i  zranění

112
24. 07. 2020 | 11:13

Včera večer krátce po půl desáté hodině se stala dopravní nehoda v katastru obce Rádlo na silnici první třídy číslo 65. Řidička s vozidlem Škoda Fabia jela po vedlejší silnici třetí třídy ve směru od Rádlo a v prostoru tzv. Rádelské křižovatky se silnicí první třídy číslo 65 nedala přednost řidiči s vozidlem Citroen C4.

radloStřet
Foto: PČR

Ten jel po hlavní silnici ve směru od Jablonce nad Nisou. Po masivním střetu obě vozidla zůstala mimo vozovku, přičemž se Citroen C4 převrátil na střechu. Ze zveřejněné policejní dokumentace je patrné, že jedno z havarovaných vozidel přišlo i o motor.

Foto: PČR

Řidička i řidič při této nehodě utrpěli zranění, se kterými byli převezeni do jablonecké nemocnice. Charakter jejich zranění a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření. Alkohol policisté u obou vyloučili provedenými dechovými zkouškami, které měly negativní výsledky. Předběžná výše způsobené škody činí částku 315.000,- Kč.

pčr, lo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace