Roční holčička vyvázla z kolize u Stvolínek naštěstí jen s lehčím zraněním

112
25. 11. 2019 | 16:15

V sobotu 23. listopadu krátce po 17. hodině projížděl 55letý řidič ve vozidle Renault Megane po silnici I/15 od Stvolínek na Kozly a na tomto úseku v křižovatce při odbočování vlevo nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu Škoda Octavia.

policieDokumentaceNehod
ilustrační foto

Následný střet pak odhodil octavii do protisměru, kde se čelně srazila s vozidlem Škoda Yeti přijíždějím k nehodě ve směru od Stvolínek.

V octavii se středně těžce zranil 28letý řidič a jeho 29letá spolujezdkyně. Další spolujezdkyně z tohoto vozidla, teprve roční holčička,  vyvázla z této nebezpečné situace naštěstí jen s lehčím zraněním. Těžce se zranila i 65letá spolujezdkyně ze Škody Yeti, šofér tohoto vozidla se zranil lehce stejně jako jeho další spolujezdec. Na místě  zasahoval i záchrannářský vrtulník. Hmotnou škodu jsme na místě odhadli na 240 000 korun. vyšetřování nehody si na místě převzal vyšetřovatel.

PČR/Ivana Baláková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace