Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Těžce zraněný řidič byl letecky transportován na traumacentrum liberecké nemocnice

112
28. 06. 2019 | 17:00

Dnes odpoledne krátce před půl třetí hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o havárii vozidla na silnici první třídy číslo 38 za obcí Bělá pod Bezdězem směrem do Doks za odbočkou na obec Bezděz. Řidič s motorovým vozidlem vyjel z dosud nezjištěných příčin mimo vozovku do příkopu, kde havaroval.

vrtulníkZZSTOP
ilustrační foto

Těžce zraněný byl následně letecky transportován na traumacentrum liberecké nemocnice. Veškeré okolnosti nyní na místě události šetří policisté z Dopravního inspektorátu v České Lípě. 

Uvedená silnice je v současnédobě zcela uzavřena a byla určena objízdná trasa Doksy – Mimoň – Ralsko – Bělá pod Bezdězem. Uzavírka silnice bude trvat po dobu vyšetřování dopravní nehody. Žádáme řidiče, aby v uvedeném úseku dbali zvýšené opatrnosti a dodržovali pokyny policejních hlídek, které se snaží v místě a okolí zajistit plynulost silničního provozu.

PČR/Dagmar Sochorová