V Podhorské ulici v Jablonci se v jeden den a na jednom místě staly dvě nehody. Druhé auto prorazilo plot a skončilo na střeše

112
12. 01. 2021 | 15:29

V sobotu 9. ledna se v Jablonci nad Nisou v ulici Podhorská staly na jednom místě dvě dopravní nehody. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn.

Oznámení o první z nich přijali policisté dvacet minut před polednem: Dvacetiletý mladík jel s vozidlem BMW ve směru od centra města do Tanvaldu, kde při průjezdu pravotočivé zatáčky dostal vlivem nepřiměřené rychlosti na mokrém povrchu vozovky smyk, vyjel mimo komunikaci a narazil do oplocení přilehlého domu. Předběžná výše způsobené škody činí částku 20 tisíc korun.Foto: PČRDruhá dopravní nehoda se na stejném místě stala odpoledne dvacet minut po třinácté hodině a měla podobný scénář. 34letá řidička s vozidlem VW Golf jela také ve stejném směru jízdy a ve stejné zatáčce také vlivem nepřiměřené rychlosti dostala na mokré vozovce smyk a vyjela mimo komunikaci. Ovšem plot, do kterého narazila, vozidlo neudržel a to spadlo z podezdívky, kde se převrátilo na střechu. V tomto případě vznikla předběžná škoda ve výši 80 tisíc korun.Foto: PČRAlkohol u řidiče i řidičky policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami, které měly negativní výsledky. Dopravní policisté z Jablonce nad Nisou, kteří obě události šetřili, udělili jejím viníkům na místě blokové pokuty.

LK/Dagmar Sochorová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace