Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Vandal poškodil odpadkové koše  podél in-line stezky u jablonecké přehrady

112
14. 08. 2019 | 8:25

Policisté z obvodního oddělení Jablonec - Mšeno se zabývají od počátku tohoto týdne případem poškození celkem osmi odpadkových košů umístěných podél inline stezky u jablonecké přehrady, která se nachází za ulicí Mšenská a Josefa Hory.

odpad kový koš garbage-2736580 1280
Ilustrační foto

V době od 26. července do 2. srpna 2019 neznámý vandal poškodil odpadkové koše tak, že je posprejoval a odlomil z nich dřevěné latě. Tím způsobil škodu za bezmála 8 tisíc korun. 

V dané věci policisté zahájili šetření k přečinu "poškození cizí věci" a po pachateli nyní pátrají.

V tuto chvíli se obracíme s žádostí o spolupráci na veřejnost. Pokud si někdo z občanů všiml na inline stezce osob, které by ničily odpadkové koše, ať prosím kontaktuje policisty prostřednictvím  bezplatné tísňové linky 158 nebo přímo na policejní služebně obvodního oddělení Jablonec - Mšeno. 

V případě, že se policistům podaří zjistit, kdo má poškození košů na svědomí, hrozí mu až jednoletý trest odnětí svobody.

PČR/Vladimíra Šrýtrová