Žena usedla za volant s 1,7 promile v krvi a havarovala. Ve vozidle vezla nezletilé dítě

112
13. 05. 2020 | 19:28

Včera v noci ve dvaadvacet hodin se stala dopravní nehoda v katastru obce Bzí na Železnobrodsku. Řidička s vozidlem VW Passat jela ve směru do Alšovic a v prudké levotočivé zatáčce vyjela vlivem nepřiměřené rychlosti vpravo mimo vozovku, kde narazila do stromu.

DNženadítě
Foto: PČR

Ve vozidle spolu s řidičkou cestovalo také v autosedačce připoutané nezletilé dítě, které při této havárii utrpělo zranění a bylo převezeno do liberecké nemocnice. Charakter jeho zranění a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření. Ovšem policisté zjistili, že řidička řídila uvedené vozidlo pod vlivem alkoholu.

Provedenou dechovou zkouškou v jejím dechu naměřili hodnotu alkoholu 1,7 promile. Předběžná výše způsobené škody činí částku 20.000,- Kč. Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří v současné době šetří veškeré okolnosti celé události, již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

PČR/Dagmar Sochorová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace