Krátké zprávy

cykloZávodníciNew
16:53

Závod Čes. poháru v cross country horských kol v Bedřichově: Muži: Cink, ž ženy: Terpstraová (Niz.). Průb. pořadí (5 ze 6 závodů): 1. Škarnitzl, 1. Čábelická

čerNis1
13:55

Hráz jizerskohorské přehrady na Černé Nise je opravdu zavřená. Dopravní značka v lese i nápisy na asfaltu ale na to upozorní včas, neodbočujte.

hokDětičky
12:25

Vezměte děti bruslit! Bílí Tygři 22. června pořádají nábor talentů. Brusle, jakékoliv rukavice i přilbu s sebou. Bohatě postačí ta cyklistická.

tulipDítě
10:08

Kurzy programování LEGO robotů připravila na prázdniny pro školáky Technická univerzita v Liberci. V programu Dětské univerzity nabízí čtyři týdenní kurzy.

LBradnicePrapor - kopie
8:47

2. června ve věku 92 let zemřel ve Švýcarsku profesor Hans Hiller. Rodák ze St. Gallenu byl zakladatelem organizace Kooperace Sankt Gallen – Liberec.

hoJuniori
7:44

Juniorská akademická liga je rozlosovaná! Na hokejové Bílé Tygry čeká řada změn, avizuje klubový web a přináší kompletní informace a rozpis.

penízeRuce
7:23

Díky vyšším daňovým příjmům a úsporám mohl kraj rozdělit téměř 590 milionů korun z přebytku loňského hospodaření. Peníze šly hlavně do investic.

kozaLepší
5:58

Na samotě Milkovice v Českém ráji i letos bude Kozí mejdan, který už 20 let probíhá za srpnového úplňku.Ten letošní bude od 15. do 18. srpna.

DDsoukrVrat
5:55

Celkem 148 lůžek poskytuje nový domov pro seniory ve Vratislavicích. Je určen seniorům i pacientům s Alzheimerovou chorobou či jinou formou demence.

PIVO
19:23

V jednom z historických domů na náměstí v Novém Boru buduje parta nadšenců Pivovar BORN. Po 20 sudech se dnes v horkém počasí jen zaprášilo.

volejbalmíč
19:17

České volejbalistky porazily v Evropské lize Švédsko 3:0, díky prohře Ukrajiny na Slovensku 1:3 vyhrály skupinu A a jako loni si zahrají Final Four.

ho1MBtitulka3
19:00

Mějte aktualizovaný rozpis zápasů Bílých Tygrů vždy po ruce. Na klubových stránkách je návod i aplikace, která včas zaznamená termínové přesuny.

vodaIlistrKapka
16:55

Novou metodu zavlažování stromů pomocí speciálních vaků s vodou testují v  Novém Boru. Jako první dostaly "zavlažovací sukýnky" dvě téměř stoleté lípy.

cyklokolabedrichovTOP
15:34

Mistrovství ČR v biatlonu na horských kolech v Jablonci nad Nisou: Muži (9 km): 1. Šlesingr 26:54,0 (0 trestných kol), ženy (6 km): 1. 1. Davidová 19:56,0 (3).

pčrKontrolyNew
13:13

Dnes nad ránem svévolně opustil pracoviště, kde pracoval v rámci výkonu trestu odnětí svobody, jednatřicetiletý vězeň. Intenzivně po něm pátrá policie.

DušekLadislavsPeterkou
12:15

Udělení Medaile města Liberce herci DFXŠ Ladislavu Duškovi se uskuteční v úterý 18. června od 17.00 hodin v obřadní síni liberecké radnice.

policieOdznak
11:00

Opakovanými útěky z domova trápí své rodiče dvanáctiletá dívka z Jablonce nad Nisou. Od včerejšího odpoledne ji znovu policisté pohřešují.

JNpřeh1wind
10:00

Na počátky rekreace v Jizerských horách a Krkonoších je zaměřena výstava Rekreace za ROHem. Přes letní sezonu bude v kostele svaté Anny v Jablonci.

jahody
7:17

Jahodová neděle se zítra od 10 do 15 hodin koná u liberecké radnice na nám. Dr. E. Beneše. Má tu být k mání vše, co se dá sklidit i co se dá z jahod vyrobit.

JNradnice JablonecMIC
5:57

Práce na obnově fasády radnice v Jablonci by měly skončit o prázdninách. Severní strana je téměř hotova, dokončit je třeba vstup do Kina Radnice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace