Krátké zprávy

běžkyDetail
9:17

Bílé stopy vznikly i na in-line okruhu v turnovské Maškově zahradě. Středová část je upravená na bruslení a okolo vedou 2 stopy na  klasiku.

coronarouska
8:48

Za středu v Libereckém kraji přibylo 396 nových potvrzených případů covidu. Méně než 400 případů bylo v pracovní den poprvé za posledních pět týdnů.

pes zuby
7:27

Jablonecká městská policie zasahovala v bytovém domě v Květinové ulici, kde pes pokousal několik lidí včetně svého majitele. Věc řeší policie.

LBorliulice2
5:35

LIberec kromě směnečného programu využívá ještě kontokorentní úvěr. Z něho chce letos použít bezmála 120 milionů na předfinancování projektů EU.

zoootevř3
19:22

Liberecká zoologická je nejstarším zařízením svého druhu v ČR, zakládací dokument je z roku 1904. Dnes se zahrada rozkládá na ploše téměř 14 hektarů.

botanická2
17:44

Kraj a Liberec jednají o převzetí zoologické a botanické zahrady. Obě městská zařízení mají nadregionální charakter, je třeba do nich investovat.

JNkalamitaLidická (1)
15:23

V Jablonci začali odvážet sníh z centra města na deponii za sportovní halou. Je vytipovaných 7 míst, z nichž se bude sníh dnes a zítra vozit.

Vysoké nad Jizerou
13:29

Vysoké nad Jizerou vypsalo zakázku na výstavbu pavilonu Ústavu chirurgie ruky zhruba za 72 milionů bez daně. Nabídky mohou zájemci podávat do 10. února.

NBcentrum2
11:15

Podnikatelé v Novém Boru, kteří působí v městských objektech, mohou znovu požádat o 50% slevu nájemného. Opatřením chce město podpořit podnikání.

JNpřehradaFBVisitJablonecDetail
10:48

Kvůli havárii vody bude dnes celý den zcela uzavřená Pobřežní ul.v Jablonci n. N. V ulici poblíž jablonecké přehrady má být hotovo do dnešního večera.

turnovSkálova2
9:24

Turnov dokončuje výstavbu polyfunkčního komunitního centra za 22 milionů ve Skálově ulici za budovou Nové radnice. Hotovo by mělo být letos v březnu.

covidDítě2
8:55

V Libereckém kraji za úterý přibylo 457 nových potvrzených případů koronaviru. Je to nejnižší přírůstek v pracovním dnu za poslední měsíc, od 21.12.

Kolekpirat (2)
7:30

Ve stranických primárkách České pirátské strany v Libereckém kraji byl na druhém místě zvolen chemický inženýr a výzkumný pracovník Ondřej Kolek.

vykřičník1
6:59

Na silnici přes Ještěd byl ráno zapadlý kamion. I pro autobusy to tam už je průjezdné, linky 270 už nejezdí odklonem přes Hodkovice nad Mohelkou.

magnaOčista
5:39

Liberecký výrobce plastových dílů pro automobily Magna Exteriors (Bohemia) by rád podobně jako Škoda Auto očkoval zaměstnance proti koronaviru.

j50irma1smutna
19:19

V Jablonci se odehraje 2. ročník doprovodné akce Jizerská 50 padesátkrát jinak  s podtitulem Rozsvítíme Jablonec. Uskuteční se od 11. do 14. února.

peníze
17:33

V LK mělo v Registru FO evidovaný závazek po splatnosti 7,63 % dospělých. Uvedlo to sdružení SOLUS, jež v rámci ČR registruje 505 tisíc dlužníků.

LBradnice
15:25

Liberec připravuje další refinancování svého dluhu, splatit mu zbývá 1,5 miliardy. Změnou podmínek chce snížit částku, kterou platí ročně na úrocích.

rokytnice-radniceLK
13:31

Nabídka bytů by podle radnice v Rokytnici n.J. mohla pomoci zpomalit odliv obyvatel a přilákat nové. Horské středisko přišlo už téměř o čtvrtinu obyvatel.

potravinovabanka1
11:45

Potravinová banka vznikla v budově bývalé pošty na sídlišti Rochlice. Prostory patří městu Liberec. Na provoz zařízení přispívá i Liberecký kra 300.000 Kč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace