Nadace SYNER před Štědrým dnem nadělovala s UniCredit Bank a esportovými SINNERS dárky a šeky za více jak 300 tisíc korun

22. 12. 2021 | 17:42

Dvojitou nadílku zajistila Nadace SYNER krátce před letošními Vánocemi. Nejdříve zavítala do Smržovky k rodině Tokárových, které předala v zastoupení UniCredit Bank společný šek na celkovou částku 200 tisíc korun, když polovinu věnovala banka a stejnou výši nadace.

Zleva Igor Tokár, Jindřiška Tokárová a Eva Syrovátková
Zleva Igor Tokár, Jindřiška Tokárová a Eva Syrovátková.

Rodina se zasloužila o výchovu desítek dětí především v pěstounské péči, ve které stále pokračuje. Dva dny před Štědrým dnem navštívila Nadace SYNER také Hospic sv. Zdislavy a dovezla všem zaměstnancům dárkové tašky s kosmetickými a čajovými balíčky.

Zleva Eva Syrovátková, Taťána Janoušková, Moritz Straube.Větší dárek a to šek v hodnotě 102 600 Kč převzala z rukou představitelky Nadace SYNER Evy Syrovátkové a zástupce SINNERS Moritze Straubeho ředitelka hospice Taťána Janoušková. Ta uvedla, že finanční dar v tomto tíživém období koronavirové krize bude určen na pokrytí provozních nákladů. „Hospic podporujeme již řadu let, navíc mám velkou radost, že se nám letos podařilo spojit síly s libereckou esportovou organizací SINNERS.

Ti přispěli částkou 51 300 z charitativního streamu a my jsme za nadaci přidali stejnou výši. Tímto chceme společně vyjádřit poděkování všem sociálním pracovníkům a pečovatelům hospice, že se ve značně složité době usilovně a pečlivě starají o své klienty a poskytují jim mimořádně kvalitní a ohleduplnou péči,“ uvedla Eva Syrovátková.
 

TZ Nadace SYNER

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace