Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Děti z příměstského tábora na návštěvě u jabloneckých strážníků nejvíce zaujal kamerový systém

17. 07. 2019 | 12:51

Budovu Městské policie v Jablonci nad Nisou navštívily děti z příměstského tábora DELUKO Sports. Největší zájem u nich vzbudil kamerový systém.

Společně s preventistou si děti z příměstského tábora prohlédly nové služební auto, prostory garáží, šaten a sociálního zázemí, které mají strážci zákona při své práci k dispozici. „Velký zájem u dětí vzbudil městský kamerový systém, kterým strážníci dohlíží na veřejný pořádek ve městě,“ konstatoval Miloslav Lejsek z oddělení prevence kriminality a vzdělávání MP.

Nakonec si děti vyzkoušely, jak zastavovat vozidla a používat ochranné prvky. Z jablonecké městské policie si pak odnášely kromě nových vědomostí a zážitků také reflexní pásky, tužky a propagační leták o práci strážníků.

TZ/Jana Hajná