Festival Dolánky na břehu Jizery vyvrcholí jamem přítomných muzikantů a pořadatelů

20. 07. 2022 | 19:22

V sobotu 23. července 2022 se uskuteční tradiční událost v Českém ráji – oblíbený hudební happening Festival Dolánky. V areálu Kempu Dolánky nás čeká výborná hudba a bohatý doprovodný program pro dospělé i pro děti během celého dne. Vstupné bude stejně jako v minulosti dobrovolné.

JizeraOdemyk
Na festival se dá dostat vodou loďmi či po cyklostezce kolmo. Nebo banálně autem do Dolánek.

Profesionální scéna a ozvučení, možnost parkování a stanování přímo v areálu festivalu, vlaková zastávka na dohled i kvalitní občerstvení. To vše nabídnou organizátoři letošního festivalu. Vstupné bude dobrovolné a vstupenky slosovatelné s velkou šancí získat hodnotnou cenu.

Letos zahrají PAYYA MATYS & TRIBAL FORCE, FLASTR, HOLEČEK & MARCEL PROJECT, ORNAMENT, THE SCOFFERS, TIMUDEJ, PTASZEK & BUŽMA, LE BIG SUR (Kolumbie, Španělsko) a na závěr PÓL MCKÁNTRY – jam aktuálně přítomných muzikantů a pořadatelů.

„FESTIVAL DOLÁNKY je prázdninový hudební festival mnoha žánrů, s výjimkou agrometalu, normalizačního popu a revivalů.. Tradičními návštěvníky našeho festivalu jsou turisté či vodáci, kteří zavítali na Maloskalsko, i hudební fanoušci všech věkových kategorií.
Podium i zázemí festivalu je na prostorné travnaté louce na břehu Jizery.. V sousedství je krásný Dlaskův statek, součást Muzea Českého ráje v Turnově, který určitě stojí za návštěvu,“ uvedl Martin Bauer starší z pořádající společnosti SUNDISK.

Doprovodný program nabídne zábavu pro všechny

Letos budou součástí doprovodného programu například parkour show, aktivity pro děti i dospělé. Vše začne od 12 hodin v areálu Kempu Dolánky.

„Návštěvníci festivalu mohou využít přírodní koupání v řece, vyzkoušet si jízdu na paddleboardech nad jezem – půjčovna je přímo v areálu festivalu. Mohou také využít služby naší půjčovny lodí a koloběžek a dopravit se na festival těmito prostředky“, doplnil Aleš Zemín z firmy SUNDISK.

Festival pořádá a financuje SUNDISK a hudební Klub Na Rampě, s podporou města Turnov
a Libereckého kraje.

Další informace o festivalu naleznete na www.festivaldolanky.cz nebo na facebookovém profilu http://www.facebook.com/festivaldolanky

TZ SUNDISK

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace