Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Jablonecký SPORT má nového jednatele. O post v čele městské firmy mělo zájem deset uchazečů

04. 07. 2024 | 10:16

Od 1. září 2024 nastoupí na místo jednatele městské společnosti SPORT Jablonec, s.r.o., Roman Hanzl. Nahradí tak ve vedení Štěpána Matka. Hanzl vzešel z výběrového řízení, jehož se zúčastnilo deset zájemců.

 

JNhala
archivní foto

Dosavadní jednatel společnosti SPORT Jablonec nad Nisou, s.r.o., Štěpán Matek ohlásil úmysl ukončit svoje působení ve funkci nejpozději 31. srpna 2024. Na základě toho rozhodla rada města o vypsání výběrového řízení na nového jednatele, do něhož se přihlásilo deset zájemců.

Výběr byl dvoukolový, v prvním kole výběrová komise posoudila splnění zadaných požadavků a do druhého si pozvala vybrané kandidáty k osobnímu pohovoru. Ke jmenování do funkce jednatele SPORT Jablonec pak doporučila Romana Hanzla.

Vystudovaný učitel působil dlouhá léta v automobilovém průmyslu, nyní podle jeho slov nastal čas využít své zkušenosti v jiném oboru. Věnuje se aktivně atletice a basketbalu, věří na dobrou komunikaci a nemá rád pozdní příchody.  

Výběrové řízení na nového jednatele městské společnosti SPORT Jablonec vyhlásil magistrát v dubnu tohoto roku. Roman Hanzl nahradí od září Štěpána Matka. Ten působil na postu jednatele od ledna 2023, kdy nahradil předchozího Jana Ullmanna, který na post jednatele rezignoval k 31. 12. 2022.

JN/Jana Fričová