Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Na trojici uzavírek si musí dát pozor v posledním listopadovém týdnu řidiči v Jablonci

19. 11. 2019 | 16:01

Na trojici uzavírek si budou muset dát pozor řidiči v posledním listopadovém týdnu v Jablonci nad Nisou. Týkat se budou Mšena, Lukášova i centra města.

silnice prace na silnici IMG 9434
Ilustrační foto

Kvůli stavebním pracím budou úplně uzavřené ulice Tichá a Jindřichovská, a to od 20. do 29. listopadu. Důvodem jsou překopy ulic kvůli rekonstrukci plynovodu.

Další uzavírka se týká ulice Lukášovská v části u rozdvojky za ulicí Mšenská. Uzavřená bude část ulice Lukášovská o velikosti čtyř metrů čtverečných od 25. do 27. listopadu, a to kvůli umístění elektrických kabelů a nového pilíře nadzemního vedení.

A třetí uzavírka se týká ulice Revoluční v centru města, konkrétně části od křižovatky s Pivovarskou po křižovatku s Květinovou ulicí. Část zmíněné ulice bude uzavřená 26. listopadu od 8 do 12 hodin kvůli jeřábnickým pracím.

Všechny uzavírky budou bez objízdných tras.

TZ/Jana Fričová