Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Radní v Jablonci nad Nisou schválili smlouvu o provozu cyklobusů

31. 05. 2024 | 5:42

Statutární město Jablonec nad Nisou a Liberecký kraj uzavřou smlouvu o zajištění dopravní obslužnosti týkající se provozu cyklobusů. Smlouva platí od 27. dubna do 29. září 2024.
Jde o tradiční smlouvu, jejímž předmětem je stanovení pravidel spolupráce při zajišťování dopravní obslužnosti Libereckého kraje prostřednictvím provozu cyklobusů.

„Jablonec nad Nisou zaplatí za tuto službu v daném časovém období necelých 160 tisíc Kč,“ říká Pavel Kozák, vedoucí odboru technického jabloneckého magistrátu.

Na základě této smlouvy Liberecký kraje zajistí dle schválených jízdních řádů provoz spojů linky č. 530 395 Liberec – Bedřichov - Jablonec n. N. - Turnov a linky č. 530 795 Jablonec n. N. – Bedřichov – Tanvald - Kořenov, Jizerka.

JN/Jana Fričová