V novém Infocentru v Bráně Trojzemí si lze vyzvednout i zásilky dopravené kurýrem

21. 07. 2022 | 10:21

Po několikaměsíční rekonstrukci se znovu otevřelo Infocentrum v Bráně Trojzemí u Hrádku nad Nisou, oznamuje město na svém twitterovém účtu s odkazem na radniční web hradek.eu. Dobu oprav muselo íčko přečkat „pod klenbami“, ve stísněných podmínkách prostoru na opačné straně budovy. Návštěvníci nyní mají k dispozici prostory, které jsou nejen zrekonstruované, ale hlavně větší, informuje www.hradek.eu.

infoHradek
Foto z www.hradek.eu.

Rozšíření bylo dosaženo propojením dřívějších prostor s provozovnou zaniklé trafiky, která po ukončení provozu marně hledala nového nájemce. Návštěvníky tu čeká víc místa u přepážky a celá nová místnost s informačními materiály.

Víc prostoru nabídne infocentrum nejenom návštěvníkům, ale i v zázemí. Mimo čerpání cenných informací sem lidé přicházejí také pro své balíky a balíčky od kurýrních služeb.

Bránou Trojzemí těch zásilek za poslední roky prochází stále více a ani současná krize to prozatím kupodivu nezměnila. Proto došlo i ke zvětšení skladu zásilek. Tato služba občanům je pro Bránu Trojzemí zároveň cenným zdrojem doplňkových příjmů.

Převzato z www.hradek.eu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace