Na hlavních tazích v horských částech Jablonecka a Semilska jsou zbytky sněhu

26. 01. 2022 | 6:54

Silnice v Libereckém kraji jsou dnes nadále sjízdné se zvýšenou opatrností. Po nočním mírném sněžení jsou zbytky sněhu i na hlavních tazích v horských oblastech Jablonecka a Semilska, vyplývá z údajů na webu Ředitelství silnic a dálnic.

Teploty se ráno v kraji pohybovaly mezi nulou a plus dvěma stupni Celsia, na horách mezi minus čtyřmi a minus jedním stupněm. Na Semilsku viditelnost snižují mlhy, které mohou být ojediněle i mrznoucí. Na silnicích nižších tříd v Jizerských horách a západní části Krkonoš je ujetá vrstva sněhu krytá posypem, zbytky sněhu jsou na vedlejších silnicích v Lužických horách. Jinak jsou povrchy vozovek v kraji mokré, ale místy mohou být namrzlé.

Podle předpovědi počasí bude zřejmě přes den převážně zataženo s ojedinělým mrholením a v polohách nad 500 metrů nad mořem se slabým sněžením. Nejvyšší denní teploty budou mezi jedním až čtyřmi stupni Celsia, na horách mezi minus čtyřmi až minus jedním stupněm.

čtk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace