Nejlepší webové stránky v kraji mají Turnov mezi městy a Zásada v kategorii obcí 

15. 09. 2021 | 16:50

Turnov získal ocenění za nejlepší internetové stránky mezi městy v Libereckém kraji ve 23. ročníku soutěže Zlatý erb. V kategorii obcí porota krajského kola vybrala za nejlepší web Zásady na Jablonecku. ČTK dnes o výsledcích krajského kola informoval mluvčí Libereckého kraje Filip Trdla.

počítač google tablet bar-621033 1280
Ilustrační foto

Turnov a Zásada kromě postupu do celostátního finále získaly také krajské ocenění za nejlepší elektronickou službu, Turnov uspěl se svým mobilní rozhlasem a Zásada s aplikací nazvanou V obraze. Obě internetové služby informují o novinkách a místním dění. "Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo pět obcí a devět měst, v kategorii elektronická služba porota posuzovala pět projektů," dodal Trdla.

Ocenění Zásada a Turnov, foto: LKSoutěž Zlatý erb o nejlepší webové stránky měst a obcí se na celostátní úrovni koná od roku 1999. Jejím cílem je podpořit rozvoj internetových služeb ve městech a obcích. Loni se celostátním vítězem Zlatého erbu v kategorii měst stala Praha 12. Mezi obcemi vyhrála vesnice Zádveřice-Raková na Zlínsku.

Všichni ocenění, foto: LKčtk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace