Za týden budeme znát nejlepší podnikatele kraje, o přízeň poroty se utká deset nejúspěšnějších firem a živnostníků

15. 09. 2021 | 11:40

V úterý 21. září budou vyhlášeni krajští vítězové 16. ročníku podnikatelských soutěží IBM Firma roku a MONETA Živnostník roku. Deset nejúspěšnějších firem a deset nejúspěšnějších živnostníků regionu bude bojovat o přízeň odborné poroty a získání prestižního titulu.

black mountain mad Lucie Erin Laštůvková, zakladatelka a majitelka oděvní firmy Black Mountain.
Majitelka společnosti Black Mountain, foto: Mad

Firmou roku Libereckého kraje se vloni stala společnost TITAN - Multiplast, která se věnuje výrobě plastových polotovarů. Titul Živnostník roku Libereckého kraje si odnesl Jiří Haidl vyrábějící repliky historického skla. Letos se v krajském klání utkají například společnost Black Mountain vyrábějící originální dámské oděvy, firma EcoGlass, výrobce skleněných komponentů pro osvětlení, nebo společnost LIBEA věnující se výrob ě vlajek. Mezi živnostníky se můžeme těšit třeba na Evu Hrstkovou, která šije outdoorové oblečení a spacáky, na výrobce gravírovaných štítků a etiket Tomáše Janouška nebo Bohumila Štěpánka a jeho pamětní mince a medaile.

Vítězové krajského kola postupují do celorepublikového finále, které proběhne 7. prosince v Praze na Žofíně. V rámci finálového večera budou oceněni také celorepublikoví vítězové doprovodných kategorií.

TZ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace