Šéf dopravní firmy BusLine Jakub Vyskočil spáchal sebevraždu, potvrdila rodina i firma

09. 05. 2022 | 11:54

AKTUALIZOVÁNO: Majitel dopravní autobusové společnosti BusLine Jakub Vyskočil (†46) v neděli zemřel. Vedení firmy se sídlem v Semilech v prohlášení uvedlo, že na chod společnosti by jeho úmrtí nemělo mít vliv. BusLine je největším autobusovým dopravcem v Libereckém kraji, ale jezdí i v dalších regionech. Zaměstnává zhruba 780 řidičů a vykazuje obrat přes miliardu.

jakub Vyskočil
Foto zesnulého je z jeho facebookového profilu

"Vedení skupiny chce ujistit zaměstnance i obchodní partnery, že na chod jednotlivých společností nebude mít odchod tohoto výjimečného muže žádný dopad. Všechny firmy řídí kompetentní management vybavený příslušnými pravomocemi. Role pana Vyskočila nebyla v běžném řízení společností, ale v nastavování vizí a směrů rozvoje do budoucna. V této roli nám bude pan Vyskočil v budoucnu velmi scházet," uvedla za firmu Vladimíra Vyhnisová pověřená řízením skupiny BusLine.

Firma v prohlášení zmínila, že Vyskočil "ukončil svůj život". Na tragické úmrtí šestačtyřicetiletého Vyskočila dnes upozornil web eXtra.cz. Syn známého herce Ivana Vyskočila (75) Jakub (†46) se podle webu eXtra.cz zastřelil ve svém domě a nechal dopis na rozloučenou, řekl bulvárnímu serveru zdrcený herec. Podle zdrojů zmíněného serveru se měl dostat do finančních problémů, kterým nebyl schopen čelit.

BusLine je největším autobusovým dopravcem v Libereckém kraji, zajišťuje regionální dopravu na Jablonecku a Semilsku, autobusy BusLine ale jezdí také v sousedním Královéhradeckém, Plzeňském nebo Středočeském kraji, uspěl i v tendrech na zajištění dopravy v Pardubickém kraji nebo jižních Čechách.

lo, čtk

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace