Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Bílí Tygři mají hned dvě videa na stupních vítězů Ledové klapky, 105 kg Vlašáka má bronz

15. 06. 2019 | 12:00

Bílí Tygři v rámci svého marketingu velmi často pracují s videotvorbou. V minulé sezoně jste tak mohli zhlédnout originální předsezónní spoty, reportáže ze zákulisí klubu nebo řadu dalších videí. A dvě z nich byla odbornou porotou oceněna v rámci soutěže Ledová klapka.

hokOlomAkce
ilustrační foto

Soutěž Ledová klapka je pořádána marketingovou agenturou BPA. Hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. V letošním ročníku byla videa zařazena do tří kategorií - Propagační video, Reportážní video a Amatérské video, přičemž poslední kategorie je určena subjektům, které nenastupují v profesionálních soutěžích.

Ze všech došlých videí, která jednotlivé organizace posílaly do května, vybrala porota finálovou pětici v každé kategorii. Stejná porota následně zvolila vítěze jednotlivých kategorií. V porotě nechyběli zástupci pořadatelské mediální agentury či redaktoři jednotlivých českých sportovních médií.

Mezi finalisty měli Tygři hned dva zástupce. V kategorii Propagační video se na třetím místě umístilo video 105 kg Vlašáka, které kromě hlavního aktéra Jaroslava Vlacha nabídlo také skvělý herecký výkon komika Daniela Čecha.

Mezi reportážními videi pro změnu uspěla cesta Romana Willa za fanoušky z Mimoně, kterým osobně předal speciální vánoční dárek. Porota tento snímek zařadila na 2. místo.

Celkové pořadí

Reportážní videa
1. místo: Rytíři Kladno – „Pocta mistrům.“
2. místo: Bílí Tygři Liberec – „Vánoční dárek Romana Willa.“
3. místo: Piráti Chomutov – „Piráti pro nemocnici 2019.“

Propagační videa
1. místo: BK Mladá Boleslav – „Jak fandíš Ty?“
2. místo: ČEZ MOTOR České Budějovice – „INTRO 2018-2019 – úvodní video k zápasům.“
3. místo: Bílí Tygři Liberec – „105 kg Vlašáka, permanentní vstupenky.“

Amatérská videa
1. místo: HC Vlci Český Těšín – „Turnaj bratří Vincourů.“

www.hcbilitygri.cz