Bílí Tygři pokračují v moravskoslezském tripu. Tentokrát ve Zlíně vyzvou Berany!

11. 01. 2021 | 19:20

Bílí Tygři nabrali skvělou formu, kterou potvrdili v nedělním utkání v Třinci, kde zvítězili 2:0. Na tuto důležitou výhru se pokusí navázat už v úterý, kdy se od 17:00 představí ve Zlíně. Berani se poslední dobou trápí a budou chtít uspět za každou cenu, takže šelmy nečeká vůbec nic snadného!

hokej zlín36 PP 7427
Foto: www.hcbilitygri.cz

Trenér Patrik Augusta o utkání s Třincem:

"Odehráli jsme zápas dobře z hlediska systému. Hráli jsme obětavě, s dobrou defenzivou a s podporou dobře chytajícího Kváči."

Povedený vstup do nového roku

Rok 2020 zakončili Tygři porážkou, když po více jak deseti letech nestačili na domácím ledě na Mladou Boleslav. Do roku 2021 ale vstoupili pravou nohou a zatím jsou stoprocentní! V lednu totiž vyhráli všechny své duely s celkovým skóre 16:2! Po sérii pěti proher v řadě na přelomu listopadu a prosince se mužstvo začalo postupně zvedat a v posledních dvanácti utkáních okusilo hořkost porážky pouze dvakrát.

Skvělá forma už se začala projevovat i na postavení v tabulce. Liberečtí již přeskočili Karlovy Vary a Hradec Králové a na čtvrté místo, které zajišťuje přímý postup do čtvrtfinále play-off, ztrácí pouze pět bodů. Nyní stojí před svěřenci trenéra Patrika Augusty další výzva. V rámci tripu po Slezsku a Moravě se přesunuli do Zlína, kde je čeká další náročné střetnutí.Foto: www.hcbilitygri.czPotřeba vzpruhy

Beranům tento ročník zatím nevychází vůbec podle představ. Aktuálně se totiž nachází na předposlední příčce a jsou tedy jedním ze dvou celků, kterých by se za současné situace play-off netýkalo.

Tým navíc nemá vůbec ideální formu, ševci v jejich posledních osmi zápasech slavili výhru pouze v jediném případě. Naposledy navíc prohráli důležité utkání s Českými Budějovicemi, které se díky třem bodům Zlínu přiblížily v tabulce. Berani tak budou chtít využít domácího prostředí a vrátit se zpět na vítěznou vlnu právě proti šelmám!

Foto: www.hcbilitygri.czJaká bude odveta?

Ani Bílí Tygři však nebudou bez motivace. V prvním letošním vzájemném souboji byli totiž úspěšnější žluto-modří, kteří Severočechy porazili na jejich ledě. Liberečtí hokejisté tak mají svému soupeři co vracet!

Potvrdí Tygři svou formu a připíší si do tabulky další body, nebo Zlín získá kýžené vítězství, od kterého by se mohl odrazit? To se dozvíme od úterních 17:00!

Bílí Tygři Liberec versus PSG Berani Zlín

Počet zápasů: 73
Bilance: 39 – 4 – 3 – 3 – 24
Skóre: 222:192

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace