Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Bílí Tygři se pro dobrou věc opět chopí florbalek a zahrají si na charitativním turnaji

07. 06. 2019 | 18:58

V sobotu 8. června se od 14 hodin v Benátkách nad Jizerou opět uskuteční charitativní florbalový turnaj, tentokrát na podporu malého Tadeáška, který bojuje s následky dětské mozkové obrny. Pomoci se rozhodli také Bílí Tygři, kteří se turnaje tradičně zúčastní.

hokej florbal
Foto: www.hcbilitygri.cz

Už třináctý ročník charitativního florbalového turnaje pořádaný reportérem Českého rozhlasu Pavlem Petrem má pokaždé za úkol pomoci konkrétní osobě v těžké situaci. "Letos se turnaj koná pro šestiletého Tadeáška Dragouna z Kosmonos, který je po dětské mozkové obrně. Chtěli bychom pomoci vybrat prostředky na jeho léčbu," popisuje pořadatel.

Dvoudenního klání se tradičně účastní řada známých osobností. Kromě Bílých Tygrů, kteří vyběhnou na palubovku v sobotu, se florbalek chopí například hokejisté Mladé Boleslavi či čeští biatlonisté. Právě derby mezi Bílými Tygry a Mladou Boleslaví by mělo patřit k zlatým hřebům celého charitativního turnaje.

Akce se uskuteční ve sportovní hale v Benátkách nad Jizerou a účast přislíbili Radan Lenc, Marek Zachar či další hráči tygřího A-týmu. Ti se připojí k dalším osobnostemř a společně pomohou malému Tadeáškovi. Přijďte v sobotu do Benátek Bílé Tygry podpořit a zároveň přiložit pomocnou ruku k dílu!

V loňském roce se podařilo vybrat 202 500 Kč pro malého Filípka Sršně, který rovněž bojuje s následky dětské mozkové obrny. Turnaj si můžete připomenout ZDE.

www.hcbilitygri.cz