Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Bílí Tygři vyráží do hlavního města. Zastaví rozjetou Spartu? Zopakuje se divočina z úvodního zápasu?

29. 10. 2019 | 11:11

Bílí Tygři nepřerušili proti Hradci Králové sérii porážek a padli již popáté za sebou. Zpět na vítěznou vlnu budou mít šanci se vrátit již v úterý, kdy je čeká další těžký soupeř — HC Sparta Praha.

hoSpa19uvod
Foto: www.hcbilitygri.cz

Těžký říjen

Liberečtí hokejisté nezažívají jednoduché období. Během října totiž vyhráli v rámci extraligy jen jednou, a to na začátku měsíce doma proti Olomouci.

Sérii tří porážek, které si Severočeši přivezli z venkovních kluzišť, chtěli přerušit v domácím prostředí. Tygři však nestačili ani na Karlovy Vary, ani na Hradec Králové. Tým z města pod Ještědem však rozhodně neskládá zbraně, neboť do konce základní části zbývá ještě třicet osm kol.

Sparta nabrala obrátky

Sparta přes léto mohutně posilovala. Úvod letošního ročníku byl z její stran ještě mírně rozpačitý, z prvních pěti zápasů vyhrála pouhé dva. Poté však přišlo razantní zlepšení.

Nově sestavený tým se sehrál a začal sbírat jedno vítězství za druhým. Pražané tak naposledy prohráli na konci září, od té doby nepoznali chuť porážky ani jednou. V neděli je nezastavila ani Plzeň, a tak mají sparťané na svém kontě devět výher v řadě. Zastaví je Tygři?

Další divočina?

Úvodní střetnutí Liberce se Spartou v tomto ročníku si jistě pamatuje většina z vás. V divokém zápase prohrávalo naše mužstvo dvakrát o čtyři branky, ve třetí třetině však předvedlo famózní obrat, který následně dokonalo v prodloužení a zvítězilo 8:7.

Budeme na ledě 02 Arény svědky další přestřelky? To se dozvíme již od úterních 18:30!

www.hcbilitygri.cz