Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Bílí Tygři zásadně odmítají uzavření nejvyšší hokejové soutěže v aktuální a již rozehrané extraligové sezóně

22. 12. 2019 | 8:57

Reakce Bílých Tygrů Liberec na článek v deníku Sport „Kluby se dohodly – Nikdo nesestoupí“:

Na základě množících se dotazů žurnalistů v návaznosti na, pro Bílé Tygry překvapivý článek v Deníku Sport sdělujeme následující: Bílí Tygři Liberec zásadně odmítají uzavření nejvyšší české hokejové soutěže v aktuální a již rozehrané extraligové sezóně. Bílí Tygři se neúčastnili žádného oficiálního jednání, při kterém by bylo projednáváno uzavření ELH, ani nebyli přizváni skupinou zástupců určitých klubů k projednání a vypracování takového návrhu, tedy ke změně herního řádu ELH pro probíhající sezonu 2019/20.

Neměli jsme tudíž možnost se k jakýmkoliv návrhům vyjádřit a jsme zásadně proti této účelové změně, která by nastala v právě probíhající sezoně.

Žádné podrobnosti k připravovaným „návrhům“ a ani žádná oficiální pozvánka na VH APK s daným programem na klub prozatím nedorazila.

www.hcbilitygri.cz