Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Bílí Tygři znovu přichystali utkání s doprovodným programem i pro fanoušky z Německa. Bude dvojjazyčné

13. 11. 2019 | 9:01

Stejně jako v předchozích čtyřech sezónách i letos zůstanou Bílí Tygři věrni nové tradici a připravili si na vybraném utkání základní části extraligy rozšířený doprovodný program věnovaný stále početnější skupině fanoušků z nedalekého Německa.

hokLit312A
archivní foto z zápasu Liberec - Litvínov: www.hcbilitygri.cz

„Bezesporu vnímáme neustále rostoucí zájem o Bílé Tygry a český hokej obecně mezi hokejovými fanoušky na druhé straně česko-německé hranice. Víme, že na naše domácí zápasy vždy zavítá několik stovek příznivců z Německa, a stále roste také počet německých majitelů permanentek a klubových karet. Dvojjazyčný doprovodný program vnímáme jako jeden ze základních stavebních kamenů, jak ještě více našim zahraničním fandům přiblížit české hokejové prostředí,“ osvětluje pozadí klubové motivace marketingový manažer Bílých Tygrů Dominik Jakubec.

Speciální česko-německý doprovodný program připadne na utkání s Vervou Litvínov, které se uskuteční v pátek 15. listopadu od 18:00 a Bílí Tygři jej opět pořádají ve spolupráci s městem Žitava.

Ještě před zahájením samotného utkání dojde k symbolickému setkání vrcholných představitelů měst Liberec a Žitava v prostorách VIP Patra Home Credit Areny. Obě strany se pak zúčastní také slavnostního ceremoniálu před samotným zahájením zápasu.

Duel bude opět moderován dvojjazyčně a v přeshraničním duchu se pak ponesou i přestávkové soutěže na ledové ploše či na sociálních sítích klubu. Ve fanshopu navíc pro tento zápas přibude speciální edice šál právě pro fanoušky z Německa.

TZ HCBT/Martin Kadlec