Další výhra! Tygři zvládli dohrávku ENYAQ Hockey League proti silným Karlovým Varům

17. 01. 2022 | 17:17

Bílí Tygři mají za sebou vítěznou neděli. Kromě výhry A-týmu nad pražskou Spartou se tří bodů dočkali také naši gameři, kteří zvládli dohrávku 6. kola proti silným Karlovým Varům.

esportILustr
ilustrační foto

Úvod celého souboje vyšel mnohem lépe Bílým Tygrům. Jakub "Jelenn" Jelínek nastoupil proti karlovarskému AlmonCZE a rovnou si připsal nejpřesvědčivější výsledek celé série. Od samého začátku si vytvořil převahu a postupně nasázel do branky Energie pět branek. To vyšperkoval čistým kontem, po výhře 5:0 se tak náš tým ujal vedení.

Následně narazil Martin "MartinCZ" Hušek na Kubina, který má s působením v ENYAQ Hockey League velké zkušenosti. Vždyť dres Karlových Varů obléká už třetí sezonu v řadě, tedy od samého startu soutěže, díky čemuž je vzhledem k častým přesunům mezi týmy téměř raritou. Své zkušenosti tentokrát zužitkoval a v souboji s MartinemCZ si připsal poměrně jednoznačné vítězství 4:0, čímž srovnal stav série.

Poslední dvouhra svedla proti sobě Jiřího "Asgardiiika" Žembu a Pepika001. Právě kvůli Asgardiiikově drobnému zranění bylo nutné zápas přeložit z původního čtvrtečního termínu, liberecký gamer však ukázal, že zdravotní trable jsou již minulostí. V průběhu utkání se prezentoval ve velmi solidní formě a nakonec zvítězil 5:3, čímž zajistil svému celku mečbol.

Ten mohli využít už Jelenn s MartinemCZ, kteří vyzvali AlmonCZE a Kubina. První pokus zpečetit výhru však Tygrům nevyšel. Po vyrovnaném průběhu karlovarské dvojici podlehli těsně 2:3, rozhodovat se tedy muselo až v samotném závěru.

Do druhé čtyřhry vstoupili Bílí Tygři velmi dobře a v první třetině si Jelenn s Asgardiiikem vytvořili náskok 2:0. Karlovarští sice ve druhém dějství snížili na 1:2 a v úvodu třetí třetiny dokonce srovnali, to ale bylo ze strany Západočechů vše. Tygří duo přidalo další dva zásahy a zvítězilo 4:2, čímž zároveň zakončilo sérii výsledkem 3:2 pro náš tým.

Po pěti odehraných zápasech se tedy mohou naši hráči chlubit bilancí čtyř výher a jediné prohry, což je řadí na páté místo. Šanci rozšířit svou bilanci budou mít už v pondělí proti Zlínu, jak si povedou?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace