Domácí souboj Tygrů s hokejovou Kometou se kvůli přímému přenosu uskuteční o den později

25. 11. 2021 | 9:35

Stejně jako v každé sezoně dochází i v ročníku 2021/22 k dílčím úpravám hracího kalendáře. Ty se dotknou i některých hokejových utkání hraných v následujících týdnech, věnujte tedy prosím těmto změnám pozornost.

hoKomGol
archivní foto

V úterý 30. listopadu měli Bílí Tygři nastoupit proti Kometě Brno. Vzhledem k výběru tohoto zápasu vysílateli a realizaci přímého přenosu však dochází k posunu. Souboj s Kometou Brno se uskuteční v Home Credit Areně ve středu 1. prosince od 18:00.

Hned o dva dny později byl v plánu zápas na ledě českobudějovického Motoru, i v tomto případě ale dochází ke změně. Z důvodu zhoršující se pandemické situace v Jihočeském kraji je však tento zápas po dohodě se soupeřem odložen. Na ledě Českých Budějovic se Bílí Tygři představí až v úterý 11. ledna.

A o týden později dochází k další změně. Do Liberce zamíří k třetímu letošnímu vzájemnému zápasu Mountfield HK, který se měl původně pod Ještědem představit v pátek 10. prosince. Z důvodu původně plánované kulturní akce v Home Credit Areně je však zápas s Hradcem Králové přesunut na středu 8. prosince od 18 hodin.

Vzhledem k pravidelným změnám termínů doporučujeme všem fanouškům sledovat aktualizovaný rozpis na našem klubovém webu, který naleznete ZDE.

www.hcbilitygri.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace