Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Druhý závod MTB poháru přinesl zcela jinou lokaci i novou trať

31. 05. 2019 | 19:20

2. závod středečního dětského MTB poháru endorfin factory je minulostí. V minulém týdnu jsme byli nuceni přistoupit ke změně termínu. Déšť a teplota pod 10°C nebylo zrovna to, kam bychom "naše" děti chtěli posílat. V náhradním termínu se na nás však počasí obrátilo k lepšímu.

MTBdítě
Foto z akce od autorky TZ

Novinkou v našem seriálu závodů byla zcela jiná lokace a z vyzkoušeného okruhu v Břízkách, jsme se přesunuli do areálu Autokempu Tanvaldská kotlina, který zná spousta sportovců díky pravidelným závodům motorek, trialu nebo přespolního běhu. V letošním roce se zde bude také konat závod Mistrovství světa v orientačním běhu.

Nová trať kterou jsme pro vás připravili, byla rozdělena na dvě části. První méně technicky náročnou, o to však náročnější fyzicky díky dlouhému stoupání a rychlému sjezdu. V druhé jsme prověřili především techniku dětí v místním lesíku plném kořenů a kamenů.

Kompletní výsledky závodu najdete zde: https://www.stredecnimtbpohar.cz/vysledky/

Velké finále včetně losování hlavní ceny, dětské kolo Orbea v hodnotě 10.000Kč, nás čeká hned příští středu 5.června !!! Do slosování budou zařazeny všechna startovní čísla z jednotlivých závodů. Nutná je fyzická účast při losování a předložení startovního čísla.

Vyčisti s námi les a dostaneš od nás špekáček. Pro všechny účastníky i doprovod na posledním závodě připravujeme možnost opékání. Každý kdo nám donese "odpad, plast, železo, atd." z místního areálu a lesa, dostane od nás jako odměnu špekáček zdarma.

TZ