Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Dvaadvacetiletý forvard Najman nestihne začátek sezony. Brzy se ale k týmu připojí

14. 09. 2023 | 13:13

Turnaj La Coupe des Bains ve Švýcarsku byl pro Tygry v mnohém smolný. Domů se vrátili bez jediného vítězství a s několika drobnými zraněními. Jedním z nich byl i Adam Najman, který nestihne úplný start sezony.

najman
Foto z www.hcbilitygri.cz

Dvaadvacetiletý forvard má za sebou průlomovou sezonu, kdy celkem v 59 utkáních posbíral 42 bodů a společně s Oscarem Flynnem byl nejproduktivnějším hráčem Tygrů. V nadcházejícím extraligovém ročníku se s ním logicky počítá jako s jedním z hlavních lídrů libereckého týmu. Minimálně na začátku soutěže se ale trenér Filip Pešán bude muset obejít bez jeho bodového přínosu.

"Adam si na turnaji ve Švýcarsku způsobil poranění v horní části těla, nyní se věnuje rehabilitaci. K týmu se připojí během dvou až tří týdnů," prozradil Pešán. Jak to půjde Bílým Tygrům bez mladého útočníka? Odpověď dostaneme už po pátečním derby s Mladou Boleslaví. Nenechte si první domácí ujít!

www.hcbilitygri.cz