Evropská fotbalová unie rozhodla, že všechny zápasy pod hlavičkou UEFA se budou zatím hrát bez diváků

31. 07. 2020 | 5:44

Evropská fotbalová unie rozhodla, že všechny zápasy pod hlavičkou UEFA se budou zatím hrát bez diváků. Týká se to také kvalifikačních zápasů o Evropskou ligu.

fotbal jablonec-brankař
Ilustrační foto, Artur Irma

Při startu prodeje permanentek jsme fanouškům chtěli nabídnout lákavý benefit ve formě volného vstupu na případné domácí zápasy v kvalifikaci Evropské ligy UEFA. Situace se však nyní výrazně změnila. UEFA na svém červencovém zasedání rozhodla o tom, že se zápasy pod hlavičkou UEFA odehrají bez přítomnosti diváků na stadionech s ohledem na epidemiologickou situaci v Evropě.

UEFA situaci monitoruje a komunikuje se svými členy. Podle svého dřívějšího vyjádření je připravena rozhodnutí ohledně diváků změnit, jakmile to situace v Evropě dovolí.

"Mrzí nás, že je teď taková situace, ale musíme to v klubu respektovat. Chtěli jsme našim nejvěrnějším fanouškům nabídnout něco navíc, ale vývoj epidemie v Evropě ovlivnit nemůžeme. Stále však doufáme v to, že se situace začne vyvíjet lepším směrem a diváci v Jablonci uvidí zápas kvalifikace Evropské ligy UEFA, pokud nám domácí prostředí los přisoudí," říká k nařízení UEFA tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

I přes toto omezení, které jsme nemohli nijak ovlivnit, je pro permanentkáře na sezónu 2020/2021 připraveno plno dalších výhod. 

  • cena permanentky zahrnuje všechny domácí zápasy FORTUNA:LIGY
  • cena zahrnuje domácí zápasy v Poháru MOL Cup
  • cena zahrnuje vstup na domácí zápasy B týmu ve Sportovním areálu Břízky
  • s permanentkou máte předkupní právo a lepší ceny na případný postup do základní skupiny Evropské ligy UEFA
  • s placenou permanentkou máte 20% slevu na jednorázové vstupy do FotbalParku Liberec, kde si můžete zahrát oblíbený fotbalgolf!
  • možnost uplatnit slevu 400 Kč na O2 TV Sport Pack 12 měsíců, cena pro naše permanentkáře není 1799, ale pouze 1399 Kč za jeden rok!
  • nákupem permanentky 2020/2021 ušetříte až 1750 korun oproti jednorázovým vstupenkám na ligu na Střelnici! Od sezóny 2020/2021 bude cena vstupenek na Střelnici 150 Kč na všech tribunách. Na zápasy vyšší kategorie (Slavia, Sparta, Plzeň a Liberec) budou ceny 200 Kč za vstupenku na všech tribunách. Také to je jeden z hlavních důvodů, proč je vhodné si permanentku pořídit.
  • nákupem permanentky pro ženy a děti také ušetříte! Od nové sezóny 2020/2021 se budou totiž také zdražovat zlevněné i dětské vstupenky.
  • kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2020/2021 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 20% na nákup v klubovém fanshopu, předkupní právo na vstupenky a balíčky v případě postupu do základní skupiny Evropské ligy UEFA, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd. Stejně tak se mohou permanentkáři těšit na klubové akce, které budou jen pro držitele permic (setkání s hráči, autogramiády, besedy atd.).

www.fkjablonec.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace