Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte portál Genus. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Halloweenské utkání je už v pátek! Nenechte si ujít pravou posmrtnou atmosféru doprovodného programu

29. 10. 2019 | 8:59

Před první reprezentační pauzou čeká Bílé Tygry poslední domácí zápas s Vítkovicemi. Ten se navíc ponese ve speciálním Halloweenském duchu a nabídne pravou posmrtnou atmosféru! Nenechte si tento zápas ujít!

hoVitpozv
archivní foto

Halloweenské utkání nabídne i letos neobvyklý doprovodný program. Těšit se můžete na dušičkové míchané drinky, na vybraných stáncích pak také upravené nabídky cateringu. Změn však dozná i videosoupiska či úvodní program na ledové ploše. Rozhodně je tedy nač se těšit!

Foto: www.hcbilitygri.czVstupenky můžete kupovat online v síti Ticketmaster, případně také na hlavní pokladně Home Credit Areny (tzv. na Rotundě). Otevírací doba Rotundy je v pondělí a od středy do pátku od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin. V úterý je Rotunda otevřena pouze od 13 do 18 hodin, v den konání akce pak vždy dvě hodiny před akcí. V neděli tak bude před hokejem otevřena od 14 hodin.

Zajistit si zároveň můžete také vstupenky na všechny domácí zápasy základní části. Tuto letošní novinku si Bílí Tygři pro fanoušky připravili na základě opakovaných dotazů na možnost nákupu s dostatečným předstihem. V praxi to znamená, že si už nyní můžete zakoupit vstupenky například na lednové či únorové souboje.

V den konání utkání není z technických důvodů na hlavní pokladně Home Credit Areny (na Rotundě) možné nakupovat vstupenky na jiné zápasy, než právě na utkání hrané v ten den. Ostatní zápasy budou v daný den v prodeji pouze online.

Nenechte si páteční Halloweenský zápas s Vítkovicemi a rovněž další nejbližší domácí zápasy Bílých Tygrů ujít!

www.hcbilitygri.cz