Ivan Schranz si den před narozeninami nadělil jako dárek vítězný gól

13. 09. 2020 | 6:25

Fotbalista Ivan Schranz si den před 27. narozeninami nadělil dárek v podobě prvního soutěžního gólu v jabloneckém dresu, jímž v 3. ligovém kole nasměroval Severočechy k vítězství 2:0 nad Ostravou. Slovenský útočník navázal na branku z minulého týdne v Lize národů proti české reprezentaci a věří, že se v nové sezoně konečně rozstřílel.

fotbal jbc-banik1
Foto: Artur Irma

"Vstřelil jsem gól den před narozeninami, takže se dá v podstatě říct, že je to takový dáreček," řekl v nahrávce pro média Schranz, který otevřel skóre v 61. minutě po rohovém kopu.

"Z gólu mám velkou radost. První dva zápasy se mi ho nepodařilo vstřelit, měl jsem i málo šancí. Věřím, že se mi to podařilo zlomit a odteď už to půjde," doplnil Schranz.

Po letním příchodu z Českých Budějovic do Jablonce se dostává do formy. Skóroval i před týdnem v Bratislavě, kde zmírnil porážku Slováků s českou reprezentací na 1:3.

"Jestli se cítím v optimální formě? Stále si myslím, že by to mohlo být ještě lepší. Jsem tu krátce, ale pro útočníka jsou góly pro jeho sebevědomí a psychické rozpoložení důležité. Jsem za oba góly moc rád, těším se z toho," prohlásil Schranz.

Pochvaloval si, že Jablonec v prvních třech ligových kolech nové sezony neprohrál a získal sedm bodů. "Začátky jsou vždy důležité a my jsme do toho vstoupili docela dobře. Chtěl bych, abychom v tom pokračovali, dařilo se nám a dál sbírali body," konstatoval Schranz.

Ve čtvrtek čeká jeho tým utkání 2. předkola Evropské ligy v Dunajské Stredě. "Věřím, že nám dnešní výhra pomůže. Každá výhra mužstvo posouvá výše, včetně sebevědomí. Věřím, že pojedeme na Slovensko dobře naladěni a odvezeme si postup," dodal.

čtk

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace